Facility Managament

Inteligentne zarządzanie

Pakiet Usług Smart

Wykorzystujemy i proponujemy najnowocześniejsze technologie IoT. Różne możliwości zbierania danych, oparte o komunikację: RFC, RFID, Beacon dają zastosowanie w utrzymaniu technicznym, automatyzacji ruchu transportowego, ewidencji, bezpieczeństwa do chronionych obszarów nieruchomości oraz zarządzaniu pracą służb.

Jeden panel dla usług by zarządzać wszystkim

Mieć wszystko pod kontrolą? Smart Software, jedna aplikacja gromadząca informacje z każdego obszaru świadczonych usług jakich potrzebujesz dla prowadzenie swoje Core Business. Dostęp z urządzeń stacjonarnych i mobilnych z każdego miejsca na świecie, wystarczy połączenie z Internetem.

Smartfon staje się podstawowym narzędziem pracy

Być na bieżąco, mieć dostęp do informacji kiedy najbardziej tego potrzebujesz?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zmienia dotychczasowy system Twojej pracy… Steruj swoimi informacjami jak nigdy dotąd. Wystarczy, że na urządzeniu z systemem Android lub iOS zainstalujesz Smart aplikacje, a pojawi się w nim intuicyjny interfejs. Teraz będzie jeszcze prościej, wygodniej i szybciej, przekazywać nam informacje, zdjęcia, komentarze, prowadzić komunikację

Dlaczego Smart Facility Management?

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od lat doskonalimy swoje usługi dla uzyskania ciągłego monitorowania, satysfakcji naszych klientów. Dokonując wyboru na Smart FM, otrzymasz indywidualne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb, bezpłatny dostęp do aplikacji. Skonstruuj swój własny pakiet usług i odbierz pakiet dostępu do informacji.

mądrze skonstruowana usługa

Zostań

i zyskaj

Zintegrowany Facility Managment